Intézmény Fentartója

ESZTERGOMI TANKERÜLETI KÖZPONT

2500 Esztergom Széchenyi tér 6.

képviseli: Muszala Szabolcs

Tel.:+36 33 795 227

email.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Web.:https://kk.gov.hu/esztergom

A tankerület/iskola adószáma:

15839156-2-11

 

Határtalanul

Magyar Falu Program 2022.Az Esztergomi Tankerületi Központ, mint iskolánk fenntartója 2022. év elején pályázatot nyújtott be a Magyar Falu Program keretében meghirdetett „Iskolai tornaterem, tornaszoba fejlesztése – 2022” című kiírásra. A pozitív elbírálásnak köszönhetően iskolánk tornatermének felújítása kezdődhet meg, vissza nem térítendő kormányzati támogatásból.
A munkálatok során megkezdődik az elektromos szerelvények részbeni felújítása, egyes kapcsolók, aljzatok és LED fényforrások cseréje, falburkolat és álmennyezet cseréje, csaphornyos parketta teljes cseréje sportpadlóra. Lakatosmunkák keretében belső acél ablakrácsok cseréje, külső nyílászárók cseréje, továbbá festés-mázolási munkák.
Az intézmény mindennapi életének, az oktatás feltételeinek javítása tekintetében az energiahatékonyság és a környezettudatosság jegyében valósulnak meg a kivitelezési munkálatok.
A projekt megvalósulásával iskolánk tanulói modern, korszerű körülmények között sportolhatnak.